banner

 

 

 

 

BALANČNÍ PODLOŽKA DOME BALL-DYNASO BOSA 55

-2 %
Novinka
BALANČNÍ PODLOŽKA DOME BALL-DYNASO BOSA 55
BALANČNÍ PODLOŽKA DOME BALL-DYNASO BOSA 55
BALANČNÍ PODLOŽKA DOME BALL-DYNASO BOSA 55
MOC s DPH 1 525 Kč
Ušetříte 35 Kč 2 %
1 490 Kč s DPH
1 231 Kč bez DPH
Dostupnost:
Zjistit dostupnost
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Prostějově:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód0832472
Záruka24 měsíců
Popis
Velikost
pr.55cm, v25cm

Balanční podložka dome Ball-Dynaso Bosa přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Balení obsahuje gumy na cvičení, vytvarujete a zeštíhlíte nohy, zpevníte celé tělo, odstraníte přebytečný tělesný tuk, zlepšíte držení těla

 

hmotnost 5,3 kg
nosnost 120 kg


Jak nezamrznout v létě

Sezóna skončila, co teď? Je horko. Dovolená. Prázdniny. Svaly tajou a povolujou, hokejové dovednosti mrznou. Existuje mnoho způsobů, jak pojmout letní přípravu na příští hokejový rok. Dany Heatley rybaří na jachtě a pije pivo. Má to něco do sebe, nejste-li náchylní k mořské nemoci nebo kocovině. A nevadí-li člověku, že bude hrát ve čtvrté lajně. Buremu by to bylo vadilo. Ukázka Pavlova letního lenošení a s ním i jinak pojaté letní přípravy je k vidění zde.

Celý článek...
Brzdící padák

Jako zvíře

Hokej je zvláštní sport: Jeden – dva – tři rychlé kroky – stop! A zase pět zpátky – stop! Bodycheck – na zem – nahoru a dolů – sprint přes celé hřiště, střela – jdete střídat. Na lavičce se plaší srdce. Ve spáncích pulsuje, jako byste běželi maraton. Ledva se trochu uklidní – zpátky na led.

Celý článek...