Core trainer

Core trainer
-26 %
Core trainer
Core trainer
Core trainer
Běžná cena s DPH 3 251 Kč 2 408 Kč 1 990 Kč bez DPH
Cena po registraci:2 239 Kč s DPH
Zjistit dostupnost
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0889664Záruka24 měsíců

Core Trainer  je tréninková pomůcka, vak s variabilním úchopem, napouštěcím ventilem a průhlednou měrkou, díky které máte přehled o množství napuštěné vody. Takto kvalitní materiály a technické zpracování můžete u podobných pomůcek hledat pouze s těží. Díky napouštěcímu ventilu si sami zvolíte, kolik vody do  Core Traineru napustíte (doporučujeme 1-20 litrů). Při vývoji  Core Traineru jsme se zaměřili na kvalitu použitých materiálu a technické zpracování, které nás u podobných produktů iritovalo a zbytečně snižovalo životnost pomůcek. 

 Tělo  Core Traineru je vyrobeno z materiálu používaného například při výrobě kvalitních českých raftů. Core trainer je díky vlastnostem použitých materiálu velice odolný proti prodření při tréninku na drsné tartanové dráze nebo v přírodě. Vertikální i horizontální madla jsou opět vyrobena ze zátěžových materiálu, která si při vývoji chválila celá řada uživatelů. Díky použitému ventilu lze do Core Traineru napouštět vodu, dle potřeby a zdatnosti cvičenců. 

 V případě potřeby, můžete vodu vypustit a  Core Trainer složit a opětovně napustit požadované množství vody, tuto vlastnost ocení hlavně trenéři, při přemisťování se z jednoho sportoviště na druhé nebo při organizaci soustředění. 

 Core Trainer  používá široká škála sportovců, jako jsou hráči ledního hokeje, atleti, tenisti, golfisti, basketbalisti, fotbalisti, házenkáři, boxeři, UFC zápasníci a atleti cvičící CROSS FIT. Oslovilo nás také několik fyzioterapeutů, kteří Core Trainer využívají ve své praxi. 

 Core, jinými slovy tělesné jádro nebo střed těla, je odborně definován jako bedro - kyčlo - pánevní komplex (LPHC), hrudní páteř a krční páteř. Mnoho autorů definuje tělesné jádro jako množství různých svalů, které stabilizují polohu a pohyb pánve a páteře. Za tělesné jádro považují oblast, kde se v klidném postoji nachází těžiště a jsou v něm zahájeny všechny pohyby, proto by měl být trénink CORE základním pilířem všech cvičení. Svaly hlubokého stabilizačního systému tvoří základ tzv . Core systému.

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 15,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

PopisDoprava