2. nejvyšší řada loketních chráničů TACKS 7092. JDP VÝLISEK VYZTUŽENÝ CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O® LITE A KRYTÍM Z LISOVANÉ PĚNY - Odlehčená a přitom vysoká úroveň ochrany odvádí sílu nárazu od loketního kloubu. Ochrana bicepsu: CHRÁNIČ BICEPSU Z LISOVANÉ PĚNY S ROZŠÍŘENÝM KRYTÍM - Vysoká úroveň ochrany. Ochrana předloktí: PE VÝLISEK VYZTUŽENÝ CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O® LITE - Vysoká úroveň ochrany. UPÍNÁNÍ: PROSTŘEDNÍ PÁSEK Z MATERIÁLU LYCRA NA SUCHÝ ZIP, ELASTICKÝ PÁSEK KOLEM BICEPSU A VYZTUŽENÝ PÁSEK KOLEM PŘEDLOKTÍ - Vylepšené pohodlí a skvěle padnoucí tvar.
Velikost | L,M,S,XL |
Výrobce | CCM |
Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!
Cena za zásilku 75,- Dobírka 30,-
POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)
Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.
Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-
Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-
Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)