Vybavení na florbal

Florbal je v Česku stále populárnějším sportem a s jeho oblíbeností roste také poptávka po florbalové výstroji. My v žádném případě nezůstáváme pozadu a přinášíme vám přehlednou a ucelenou nabídku florbalového vybavení, se kterým si florbal užijete a stanete se oporou pro svůj tým.

V případě hráče v poli je výběr florbalové výstroje naprostou hračkou. Důležitá je především kvalitní sálová obuv a nesmí chybět ani florbalová hůl. Ostatně výběr florbalové hole je asi nejožehavějším tématem, a proto jsme do naší nabídky zahrnuli jen takové hole, o kterých víme, že vždy splní to, co se od nich očekává. Pokud chcete mít svou výbavu opravdu kompletní, pak byste neměli minout vaky na florbalové hole, míčkya další vybavení, díky kterému se vám bude hrát co nejpříjemněji.

Florbalová výstroj také pro brankáře

Stejně jako v hokeji, je i ve florbalu postava brankáře naprosto klíčová pro úspěch celého týmu. A brankář by samozřejmě měl být kvalitně vybaven, proto v naší bohaté nabídce nezapomínáme ani na florbalovou výstroj pro brankáře. Ať už to jsou chrániče, speciální kalhoty, masky nebo cokoliv jiného co brankář potřebuje, můžete se vždy na tým HokejFloryk.cz spolehnout.