Under Amour Coldgear

Sportujte i v zimě.

Under Armour Coldgear

Jestli ještě nepřišla, bude tu brzy. Se suchým listím padá teplota. S teplotou déšť.  Jakmile teplota spadne pod úroveň deště, začne padat sníh.

Bude zima.

To ale neznamená, že nutně musí uschnout, padnout a zamrznout vaše fyzička. Jste-li jeden z notorických pobíhačů, poskakovačů či lezců alergických na dlouhodobý pobyt v noře, zima vás nezastaví.

Dobře ale víte, že zatímco v létě nadbytečné svršky sundáte (když neběžíte v oblečení HeatGear) a pádíte dál, v čem vyběhnete v zimě, v tom se vrátíte a je-li to málo, vrátíte se nadlouho, protože záhy ulehnete s virózou.

Nechcete být přikováni doma jen proto, že padá sníh? Pak musíte dobře vybrat, v čem vyběhnete ven.

Under Armour ColdGear

Řada oblečení ColdGear je navržena tak, aby umožnila neomezenou venkovní aktivitu v chladném počasí. Funkčním systémem dvou vrstev bojuje proti vnitřním i vnějším nepřátelům sportu v zimě.

Spodní vrstva hřeje a odvádí přebytečné teplo, čímž udržuje ideální teplotu, svrchní vrstva zajišťuje, aby se vám na tělo neprokousal chlad.

Systém rozlišení tloušťky spodní vrstvy na stupnici 1 až 3 (od nejtenčí po nejtlustší) vám umožní zvolit oblečení vyhovující konkrétnímu počasí. Díky speciálně ošetřeným látkám navíc oblečení ColdGear odvádí jakoukoli vlhkost, takže nehrozí, že potem nasáklé svršky zmrznou a vytvoří okolo vás ledový krunýř.

Technologie Anti-Odor zamezuje růstu a množení mikrobů způsobujících pach.

Klasikou Under Armour je ergonomický design. Látky typu4-Way Stretch a smysluplně umístěné ploché švy neomezují pohyblivost ani nedřou, což oceníte, když vyběhnete ve větší zimě – oblečení do několika vrstev.

Není to jen šířka sortimentu ColdGear (je možné obléknout se od hlavy až k patě), nebo ergonimický přístup k designu, co umožňuje pohodlně kombinovat jednotlivé kusy oblečení.

Dle libosti a venkovních podmínek se můžete pohodlně zabalit do ColdGear díky pestrému sortimentu střihů:

Kompresní střih:

Dokonale padnoucí modely zpevňují postavu a zvyšují výkonnost. Velmi dobře slouží coby první nebo podvlékací vrstva dalšího oblečení. Pocitově k vám lnou jako druhá kůže a parádně odvádí vlhkost. Zároveň však udržují teplo, takže ve snesitelně chladném počasí je možné oblečení kompresního střihu použít samostatně.

Loose:

Volnější oblečení. Spodní vrstvu obvykle tvoří načesaná, speciálně upravená vlna, která zajišťuje cirkulaci tepla a zároveň odvádí vlhkost. Modely střihu „loose” je možné nosit samostatně nebo jako další vrstvu přes modely kompresního střihu.

Outwear:

Bundy, kabáty a svetry různého stupně hřejivosti.

Under Armour Coldgear

Fitted nebo Base:

Hřející a zároveň dobře ventilující, dokonale padnoucí podvlékací oblečení vhodné k celodennímu nošení.

Nekonečná invence a variabilita

Právě možnost vybrat si a sestavit z řady ColdGear jedno- nebo mnohavrstvé oblečení pro určitou aktivitu, teplotu a specifické klima činí Under Armour ColdGear populární mezi lyžaři, sáňkaři, rychlobruslaři či horolezci. Taky lovci, dobrodruzi a turisté ocení možnost efektivně se chránit před zimou.

Co ale běžci a opravdu nízké teploty? Co když do mrazu ještě navíc fouká ledový vichr?

Ještě nedávno ani sebeinteligentněji designované funkční oblečení nezajistilo možnost jít bezstarostně běhat do skutečně palčivých mrazů. Platilo, že:

Neoblečete-li se dost, omrzenete nebo zmrznete. Když se navlečete do čtyř vrstev, budete se kolébat jak opilý sněhulák.

Pak Under Armour vyvinul řadu ColdGear Infrared.

Všechny výhody řady ColdGear doplnil o tepelně vodivý film inkoustu s obsahem keramiky, jímž je ošetřena spodní vrstva.

Keramický film vyhledá a vstřebá vaši tělesnou teplotu, již roznese právě na místa, která nejvíce potřebují ohřát. Tím Infrared běžce udrží v teple delší dobu – bez nutnosti nepohodlného vrstvení oblečení.

Vrstva inkoustu však nikterak nesnižuje pohodlí ani nezhoršuje prodyšnost či odvod vlhkosti. A tak už běžci nemusí zůstávat doma ani v těch největších mrazech.Under Armour Coldgear

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies