!!!  Prodejna je vzhledem aktuálním vládním opatřením do odvolání uzavřena !!!

Objednávky zadané přes e-shop lze vyzvednout na prodejně po telefonické dohodě (tel. 775 603 949). E-shop je nadále v provozu bez omezení.

FLORBALOVÉ BRANKY

Florbalové branky jsou bezesporu zbožím, které nekupujeme každý den, ale když už se k nákupu takovéhoto produktu chystáme, přejeme si, aby vydržel opravdu dlouho, byl spolehlivý ve všech požadovaných ohledech a nejlépe, aby nestál moc peněz. A přesně takové florbalové branky z naší nabídky jsou. Samozřejmostí jsou jen ty nejlepší materiály a vlastnosti vhodné takových florbalových hvězd, jakými jste.

Florbalové branky na zápasy i tréninky

Samozřejmostí jsou florbalové branky nejen na zápasy, podle předepsaných regulí, ale také nejrůznější variace branek, které jsou speciálně určeny na tréninky. Jde především o menší branky, které umožní střelcům vypilovat jejich střelbu do posledního detailu. Nechybí ani zlepšovák v podobě autobrankáře, který střelcům pomůže trénovat střelbu do zranitelných míst brankářů. A nezapomínáme ani na náhradní sítě, jelikož je všem jasné, že ta současná čas od času k větší, či menší újmě zkrátka přijde.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
0 produktů