Set BlazePod Trainer Standard Kit + BlazePod PodBase

Set BlazePod Trainer Standard Kit + BlazePod PodBase
Novinka
Akce
15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Celková cena15 990 Kč
13 215 Kčbez DPH
Celkem
Zjistit dostupnost
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód1242051-1
Součástí tohoto produktu je:

Objevujte s BlazePod skutečnou dokonalost s předního světového lídra Pro-level Flash-Reflex systémů. Zažijte nekonečné možnosti, jak posunout své limity a vylepšit své tréninky s motivujícími vizuálními podněty. BlazePod Vás motivuje k rychlejší reakci, posunutí limitů a zvýšení výkonu. Soutěžte sami, nebo s ostatními. BlazePod vyvolává přirozenou reakci vašeho těla na smyslové stimulace a umožňuje vynikající, rychlý a koordinovaný pohyb. BlazePod je citlivý na dotyk a s aplikací vyvinutou speciálně pro toto zařízení poskytuje vizuální podněty a vytváří dokonalý tréninkový Flash Reflex systém.

Poprvé v historii kognitivní a fyzické přípravy můžete váš mobilní telefon snadno připojit a ovládat zařízení pomocí technologie Bluetooth. Jednoduše si stáhněte uživatelsky přívětivou aplikaci z Google Play nebo App Store a převezměte kontrolu nad svými BlazePody. Vyberte si z předdefinovaných aktivit nebo si vytvořte vlastní, od jedné z mnoha lehkých logik BlazePod a sledujte svůj výkon až do milisekundy.

Přizpůsobte si svůj tréninkový zážitek pomocí platformy, která vyhovuje vašim potřebám – trénujte kdekoli a kdykoli a vytvářejte a přizpůsobujte aktivity pomocí naší stimulující a inovativní platformy.

Uvolněte svůj plný potenciál a dosáhněte lepších výsledků rychleji s metodikou BlazePod's Flash Reflex™ Training. Vylepšete kognitivní a fyzické dovednosti a zvyšte svou reakční dobu, obratnost, rozhodování, řešení problémů, dvojí úkoly a mnoho dalšího.

BlazePod je chytrá, inovativní a poutavá platforma, která zlepšuje reakční dobu, agilitu, rozhodování a mnoho dalšího. Od nejvýkonnějších sportovců a milovníků fitness až po pacienty v rekonvalescenci a dokonce i děti, naše platforma pomáhá mnoha lidem dosáhnout jejich snů, dosáhnout jejich cílů a naplnit svůj potenciál

Platforma BlazePod se skládá ze dvou částí: mobilní aplikace a modulů. Mobilní aplikace je „mozkem“ platformy BlazePod, která ovládá pody – malá, svítící zařízení aktivovaná dotykem. Aplikace nabízí kreativitu a flexibilitu pro koučování, trénování a zacházení s aktivitami, testy, analýzami a ještě mnohem více.

Trénink reakcí je založen na myšlence, že i když nemůžeme trénovat své reflexy, můžeme pracovat na tom, aby naše reakce byly co nejvíce instinktivní a reflexní. To je srdcem metodiky BlazePod Flash Reflex Training™ a nezbytnou součástí jakéhokoli sportu, fitness metody a procesu regenerace.

PRO STAŽENÍ APLIKACE DO VAŠEHO ANDROIDU NEBO iOS, STAČÍ VYHLEDAT BLAZEPOD V GOOGLE PLAY, NEBO V APP STORE.

1. JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ - BLAZEPOD aplikace se automaticky připojí na všechny dostupné pody. Jednoduše si vyberte aktivitu, podle ní nastavte své pody a připravte se vyzvat své instinkty.

2. PRO TRAINING - Vyberte si ze stále rostoucího seznamu přednastavených aktivit nebo si vytvořte svou vlastní. Vyzvěte sami sebe nebo soupeřte s ostatními ve skupině. Trénujte sami nebo se svým instruktorem. Začínejte zahřívacím kolem, abyste rozpumpovali krev, aktivovali svaly a rozpohybovali klouby. Potom už se jen ponořte do návykového náporu tréninku Flash Reflex.

3. PRECIZNÍ TRACKOVÁNÍ - Sledujte svůj pokrok v aplikaci BLAZEPOD a změřte si svůj výkon na milisekundy.Posuňte se dál s každým tréninkem a vytvořte si nové osobní rekordy.

CHARAKTERISTIKA - LEDky s 8 barevnými možnostmi, Až 40 m dosah zařízení, automatické připojení s použitím technologie Bluetooth Low Energy (BLE). Výborná přenosnost, pody jsou kompaktní a lehké. Inteligentní systém nabíjení, který šetří místo. Odolný, pevný, splash-proof (IP65) s UV ochranou. S jedinečně navrženými pody máte nekonečné možnosti kreativity. Jednoduché a intuitivní pody bez tlačítek a jiných pohyblivých částí. Výkon až 12 hodin provozu na jediné nabití dobíjecích Li-ion baterií

NASTAVENÍ PŘED PRVNÍM SPUŠTĚNÍM:
- Stáhněte aplikaci Blazepod z App Store nebo Google play, dle operačního systému, který vaše zařízení využívá.

- V nastavení aplikace se zaregistrujte a vyplňte všechny kroky, které aplikace vyžaduje.

- Zapněte ve vašem zařízení možnost Bluetooth.

 

- Vyndejte Blazepody z krabice a ochranného pouzdra.

 

- Zapojte nabíjecí kabel do elektřiny a nabíjecího modulu (vždy používejte originální kabel z balení).

 

- Jednotlivé Pody naskládejte jednotlivě na sebe jeden po druhém. Pody postupně probliknou několika barvami což signalizuje jejich aktivaci a nastartování.

 

- V aplikaci, v sekci nastavení-pod settings (nebo v pravém horním rohu symbol Podu) se vám zobrazí všechny Pody, které jsou v dostupné vzdálenosti a připraveny k připojení.

 

- Každý jednotlivý pod můžete ručně připojit kliknutím na symbol Bluetooth, nebo na symbol A, který připojí Pod automaticky při každém spuštění aplikace. Poté jsou Pody připraveny k používání.

 

- Blazepody nabíjejte pravidelně, ideálně po každém použití. V případě nepoužívání je vhodné 1x týdně napojit Blazepody na 5 minut na nabíječku, aby elektronika byla stále aktivní. Po delší době nepoužívání a nenabíjení se Blazepody mohou přepnout do stavu hybernace. Poté je potřeba postupovat stejně, jak v případě jejich prvotní aktivace po zakoupení.

 

ODOLNOST:

Jednotlivé pody jsou vyrobeny s vysoce pevného plastu, který vydrží outdoorové aktivity a středně lehké nárazy.

Voděodolnost IP67 zajistí odolnost v silném dešti

Nejslabší místo Podu jsou nabíjecí piny na spodní straně, dávejte pozor na mechanické poškození

 

 

Další informace ZDE

 

 

 

 

  

 

Zboží, které máme skladem, dodáme našim zákazníkům zpravidla do 48 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR i na Slovensko!

 Cena za zásilku 75,- Dobírka 30,-

POZOR!! Přes Zásilkovnu nelze zasílat nadrozměrné zásilky. Pouze zboží s celkovými rozměry do 100 cm (součet všech stran zásilky v cm)

Nadrozměrné zásilky (hokejky, branky, střelecké plochy,...) zasíláme pouze prostřednictvím přepravních společností DPD a TOPTRANS. Cena za zásilku od 110,- dle hmotnosti.

  Cena za zásilku od 160,- Dobírka 40,-

        Cena za zásilku od 110,- Dobírka 30,-

Cena za přepravu DPD a TOPTRANS je vypočítána dle hmotnosti objednaného produktu (součet všech objednaných produktů)

 

 

 

 

UŽIVATELSKÝ MANUÁL KE STAŽENÍ ZDE

Popis produktuDopravaMANUÁL KE STAŽENÍ
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies