Tepelné tvarování bruslí

Tepelné tvarování bruslí – NOVĚ u nás na prodejně
Otlačené kotníky z nových bruslí straší snad každého. Velkým pomocníkem s tímto problémem je speciální horkovzdušná pec BAUER SKATE OVEN, ve které je možné brusle nahřát a vytvarovat.

Možnost nahřívání umožňují pouze vyšší modely bruslí (bývá uvedeno potvrzení od výrobce). U bruslí, které nejsou určeny pro tepelné tvarování, by mohlo dojít k nenávratnému poškození. K čemu je nahřívání vlastně dobré? Profesionální a poloprofesionální modely bruslí mají velmi pevné a vyztužené konstrukce bot, což může způsobit otlaky nebo odřeniny.

Brusle mají v oblasti kotníků gelové polštářky, které se po nahřátí vytvarují podle Vašich kotníků. Výrazně tak ovlivní a usnadní adaptaci nohy na nové brusle. Nahřívání bruslí provádíme na naší prodejně v Prostějově – Dolní 91.

Pokud máte nové brusle, které potřebujete nahřát, stačí se u nás zastavit. Nahřívání zabere přibližně 20 minut. Brusle koupené v našich prodejnách nahříváme ZDARMA, ostatní za 450 Kč.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefonu +420 775 603 949 nebo e-mailem info@hokejfloryk.cz

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies