Pánské funkční prádlo Under Armour

Funkční prádlo Under Armour – jak se obléct do posilovny či na běh

 

Masakr bavlněnou pilou

Uřícení, potem zbrocení běžíte. V zádech vám supí předsevzetí zlomit poslední rekord, ale každý krok bolí.

Trest, za trest!

Pod paží, na hrudníku, na zádech, dokonce tam, kde záda přecházejí v holou neslušnost, a dokonce v nedalekém sousedství, ano tam – Vám střídavě prdí a pleská mokrý hadr.

Bavlna – promočená.

Vrzající triko. Co nezachytí, stéká níž – do vrzajích trenek. Ty pozbývají původní tvar i funkci. Rolují se, vykasávají, dokonce zadírají přímo... Do...

Přesně! Přesně to si říkáte, protože pot, jejž nezachytí mučící nástroj zvaný mokré trenky, stéká ještě níž – k ponožkám, do ponožek, a skrze ponožky do bot.

Vy celý žbluňkáte jak o páteční noci, ale tohle kocovinou neskončí. Tady pomůže jen – ááá, chladivý závan větráku či větru – jak osvěžující.
A vůbec nevadí, že celý ten bavlněný obklad šmirglující Vaše tělo právě vychladl a Vám je najednou zima, čím dál větší zima a Vy, byť se to ještě před chvílí zdálo nemožné, prochladáte.

Když už Vás řeže bavlněná pila, je lepší být promzrlý. Aspoň necítíte, jak se vám na bolavých místech bavlna prořezává do masa, které je samozřejmě nutné nasolit – potem.
Horší pak bude sprcha. Horká sprcha. To až doběhnete, tělo se uklidní, endorfiny doúčinkují a horká voda palčivě jasně odhalí, jak hluboko pronikl mokrý hadr...

Je-li to nevhodné, nečervenejte se

Většina mužů sice ráda listuje katalogy spodního prádla, ale jen do chvíle, než narazí na sobě určenou sekci. Existují však výjimky.
Sportovci, kteří prošli masakrem bavlněnou pilou, vědí, že výběr prádla pro běh či do posilovny není radno podcenit.

Katalog s funkčním prádlem Under Armour si raději prohlédnou celý. Ti, kteří masakrem bavlněnou pilou neprošli a mají jen dílčí zájem poučit se z chyb druhých, možná právě říkají... Katalog pánských trenek? Ani náhodou!

Netřeba funkční prádlo, jdu naostro!

Toť neškodný přístup – na první pohled – pokud hned první pohled nesměřuje do nohavic plandavých šortek, což může být děsivější než celá pánská sekce katalogu funkčního prádla Under Armour.
Je sice pravda, že volná svrchní vrstva tělu neznemožní dýchat, ale stehy a látka dál přicházejí do kontaktu s kůží, již mohou nepříjemně odřít. Případný pot oděrky ještě více

Příliš nekorigovaný pohyb některých nespoutaných tělesných částí pak jen s trochou smůly může vést k velmi nepříjemnému skřípnutí. V posilovně oněm nespoutaným partiím hrozí všemožná zavalení, natržení a zkroucení.
V praxi tedy sportovat naostro může mít ještě bolestnější následky než samotný masakr bavlněnou pilou.

Zvolíte-li správně Dobře padnoucí kompresní prádlo Under Armour s plochým stehem nejen samo neřeže, ale zároveň kůži chrání před podřením horní vrstvou.
Díky systému odvodu vlhkosti na rubu okamžitě pohlcuje pot, který speciálně upravená vlákna rozptýlí na povrchu lícní strany, odkud se vlhkost rychle odpaří.

Na kůži tak nedochází ke čvachtavému efektu „ulepený bonbón“, který v případě pohybové aktivity v chladnějších podmínkách může způsobit podchlazení a v horku zas usnadnit vznik plísní.
Díky stabilizaci tělesné teploty nejen snižuje riziko prochladnutí a podchlazení, ale taky nežádoucího vychladnutí mezi sériema cviků.

Ochrana anti-odor brání vzniku bakterií způsobujících pach. Kompresní trenýrky vše usadí do patřičných mezí.
Nedochází k vysokému jeku potrefené husy, neb co má peří, nelétá. Ponožky odvádějící vlhkost znesnadňují vznik puchýřů. Nemá co detonovat a bolet.

Máte-li svrchní vrstvu funkčního oblečení, neznehodnotíte její přínos špatně zvoleným Na těch nejnevhodnějších místech už se nebudete červenat.

VýrobceUnder Armour
Pánské funkční prádlo Under Armour
Vytvořeno13.05.2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies