Studená sprcha pro lenost

Fikce? Realita

Je krásně. Chladno, ale hezky. Jdete běhat. Nebo hrát fotbal. Nebo golf. Nebo se jen projít. Ten vítr je pouhý vánek, kdo by se ho bál. Sice trochu sílí, ale že by to byl vichr? Jen vítr.

O pár minut později...

Vítr sfoukal dohromady nečekaná, hustá, šedočerná mračna, která vám brzy spadnou na hlavu coby vše prostupující slejvák. Pokrčíte rameny, nasadíte si kapuci mikiny a běžíte dál. Mohli byste se nechat polít kýblem vody. Jste totiž oblečení do svršků Under Armour Storm.

Co je to?

Vysoce vodovzdorná kolekce sportovního oblečení na bázi technologií Charged Cotton a ColdGear, doplněná o spolehlivě nepromokavou vrstvu systému DWR(Durable Water Resistant).

Jak to funguje?

Když se zpotíte, brzy uschnete, protože technologie Charged Cotton vlhkost rozežene do šířky, takže se rychle odpaří, ale hlavně: Díky vodovzdorné vrstvě nepromoknete ani zvenčí. Systém DWR zajistí, že po vás voda nebo sníh stečou.

Je to pohodlné?

Zcela. Materiál je měkký a nekouše. Mikiny Under Armour Storm mají zřasenou spodní vrstvu příjemnou na dotek, která hřeje. Jsou jako většina mikin, jen... Narozdíl od běžného oblečení se v nich nevrátíte domů zbrocení potem nebo deštěm.

Co všechno vám nepromokne?

V řadě sportovního oblečení Under Armour Storm lze nakoupit mikiny, kalhoty, batohy a boty.

Nevýhody?

Nebude možné vymluvit se na počasí, až se vám nebude chtít jít běhat.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies