Under Armour AllseasonGear

Under Armour AllSeasonGear


Mezi extrémy

Červencové tropy nebo arktické ledny už atletům zapovězeny nejsou. Řady HeatGear a ColdGear vás obléknou do sezóny extrémních teplot.

Co ale jaro nebo podzim?

Doba nepředvídatelného počasí, kdy chvíli svítí slunce, chvíli fouká, chvíli prší, někdy sněží a teploty mohou dojít prudké změny v řádu minut.

Skutečně fungující funkční oblečení pro aprílové počasí by muselo umět okamžitě reagovat. Z trika schopného dobře ventilovat při joggingu ve dvaceti stupních Celsia zmutovat v hřejivý svršek, jakmile s náhlým zamračením oblohy teplota spadne o deset stupňů. 

Under Armour AllSeasonGear to umí

Řada AllSeasonGear používá speciálně ošetřené látky určené pro venkovní sportovní aktivity v podzimním i jarním počasí.

Lovci, běžci, horolezci a golfisté – ti všichni ocení oblečení designované pro sportování v proměnlivých podmínkách.

Invenční konstrukce látek určených do teplotního rozptylu 12–24 stupňů Celsia reaguje na momentální počasí a v závislosti na teplotě přizpůsobuje profil, prodyšnost a hřejivost aktuálním podmínkám. Ke špičkové teplotní regulaci přispívá MTS (Moisture Transport System), který rychle odvádí jakoukoli vlhkost, tím vás udržuje v suchu a vaše oblečení komfortně lehkéVýrobceUnder Armour
Under Armour AllseasonGear
Vytvořeno04.05.2020
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies