Brusle Bauer Supreme 1S

Nejnovější a nejlepší brusle řady Supreme přináší revoluční novinky pro všechny silové bruslaře s dlouhým krokem a ostrým náklonem.

 

 

Jste profík nebo k němu máte blízko? Dáváte maximum síly do každého záběru a bruslíte dlouhými kroky? Omezuje vás většina bruslí v ideálním pohybu a sklonu, ale ve volnějších modelech plavete?

Pak chcete brusle, které sice dokonale padnou, ale taky se přizpůsobí vašim pohybům. Jako Bauer Supreme 1S.

Patřičně tuhá brusle lehká jako pírko

Absolutní novinkou je kompozit 3D-Lasted Titanium Curv™ použitý v konstrukci boty a na podporu kotníku i paty, což je značný posun od plastu v modelu MX3. Kompozit poskytuje kotníku, patě a celé noze dokonalou oporu i ochranu a navíc brusli zásadně odlehčil. Polstrování Total Comfort Edge zajišťuje měkké pohodlí. 1S jsou sice profesionálně tuhé brusle, ale zároveň pohodlné a lehké jako pírko.

1S neomezí váš pohyb a přitom skvěle sedí

Žádné ztráty energie! Tepelně tvarováná brusle dokonale splyne s tvarem vaší nohy, jíž se přizpůsobí i memory pěna, která kotníkům ponechává pro řadu Supreme typický pohodlný prostor a přitom je anatomicky obepne, ale neškrtí. Třebaže 1S po tepelném tvarování skvěle sedí a poskytuje perfektní oporu pro každý silový záběr, váš pohyb ani v nejmenším neomezí, protože Bauer jako tradičně představil revoluční novinky.

Vlastní nastavení tuhosti chrániče achilovky

Ohebný chránič lýtkového úponu měly už modely TotalOne NXG a MX3, ale 1S jde dál. Díky nové technologii C-FLEX si teď tuhost chrániče achilovky nastavíte sami pomocí jednoduchých a bezpečných insertů. Na výběr máte ze dvou: mid a stiff. Stiff zajistí podobnou tuhost jako má chránič v modelu TotalOne, insert typu mid nastaví poloviční tuhost ve srovnání s chráničem v modelu MX3, a pokud chránič žádným insertem neopatříte, bude asi zpoloviny tak tuhý jako u modelu MX3.

Podšívka 37.5™ schne pětkrát rychleji než běžné látky

Nanotechnologie konečně pronikla i do bruslí. Částice ve vláknech podšívky s technologií 37.5™ přitahují vlhkost, kterou zahřejí a přemění v páru, jež snadno vyvětrá. Díky tomu schne podšívka 37.5™ až pětkrát rychleji než obyčejné materiály. Noha setrvá v dokonalém pohodlí a suchu i přes dlouhé tréninky a zápasy, nedochází k prokluzům a ztrátám energie, ale hlavně: brusle i nohy zůstávají lehké.

Systém šněrování usnadňuje náklon vpřed

Brusle Bauer Supreme 1S disponují systémem Injected Stability Lacing system, tedy šněrování tvořící jednolitý celek se zbytkem boty, zajišťuje okamžitý přenos energie a díky prohloubeným očkům ve střední části boty usnadňuje pohodlný náklon vpřed. Noha přitom zůstává dokonale upevněna, protože profil šněrování je vykrojen tak, aby dokonale kopíroval její křivku, navíc očka vnitřního tvaru „T“ tkaničku dokonale uzamknou a nutnost přešněrovávat či utahovat brusle je konečně minulostí.

Komfortní jazyk umožňuje vlastní nastavení tuhosti

Dokonalé rovnováhy mezi ochranou, pohodlím a výkonem dosáhla firma Bauer jazykem Form Fit Lite. Nohu perfektně chrání kombinace širší a tenčí plsti 52oz./40oz. a měkkého polstrování. Komfortní jazyk s technologií C-FLEX navíc umožňuje vlastní nastavení tuhosti odlišné od jiných modelů řady Supreme. Díky insertům tří stupňů -- soft, mild a stiff -- máte možnost nastavit rozsah pohybu, jaký sami potřebujete, a brusli optimalizovat tak, aby naplno zužitkovala sílu každého záběru.

Stélka SPEED PLATE™ umožní opakované tvarování

Výsledek precizního výzkumu představuje dokonale tvarovatelná stélka SPEED PLATE™. Při tepelném tvarování okopíruje tvar chodidel i paty a vaši nohu s bruslí propojí v takřka jednolitý celek, takže při bruslení nedochází ke ztrátám energie. Kromě zajištění perfektního pohodlí navíc stélky koncentrují tlak vašeho chodidla směrem ke středové ose nad noži, takže zlepšují stabilitu a zrychlují odraz. Stélky SPEED PLATE™ lze tvarovat opakovaně.

Superlehká podrážka perfektně větrá

Energii každého kroku dokonale přenáší nejtužší a zároveň nejlehčí podrážka v historii profimodelů všech řad bruslí Bauer. Superlehká kompozitní podrážka se strategicky umístěnými průduchy navíc perfektně větrá a nohy udržuje v suchu a pohodlí.

Nejpopulárnější holdery v NHL

Díky možnosti snadno vycvaknout poškozený nůž a nahradit jej novým jsou držáky Tuuk Lightspeed Edge nejpopulárnějšími holdery v NHL. Oproti tradičním holderům jsou o 3 mm vyšší, takže umožní zkrátit oblouky a zatáčet ostřeji než dřív.

Nože Lightspeed LS4 zlepšují dokonalé

Nejkvalitnější nerez ocel firmy Bauer má speciálně upravený povrch a právě díky ní jsou nože Lightspeed LS4 o 10 % tvrdší než nože Lightspeed LS3. Čistější a silnější hrana snese více broušení, ale pozor! Krom životnosti stoupla i výška nože -- o 3 mm. Vyšší holdery a nože umožňují bruslím 1S zatáčet ještě ostřeji, než dokázaly předchozí profimodely v řadě Supreme, takže Bauer zase zlepšil již dokonalé a titul nejlepších bruslí současnosti má v podobě Supreme 1S důstojného adepta.

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies